חיפוי קירות סלון

חיפוי קירות סלון שנותן מראה עיצובי לשינוי אווירה נהפך עם השנים לטרנד גדול מאד שהרבה מעצבים משקיעים בו הרבה מחשבה.חיפוי קיר סלון עם האבן האלסטית של אבן סיב במבחר גדול של גוונים. החיפויים אלסטים גמישים ורק בעובי 2 מילימטר ומיועדים לחיפוי קיר בסלון ולחיפוי קירות טלויזיה.

חיפוי קיר סלון על תשתית גבס

במידה ונרצה לחפות קירות סלון או לחפות קיר טלויזיה אנחנו נצטרך לסים טוב לב לתשתית הקיר. רוב תשתיות הקירות כיום הינם קירות גבס , לכן אסור לנו להעמיס משקל עודף על קיר הגבס.

חיפוי קיר סלון על ידי אבן אלסטית - Siv Srone

חיפוי קיר סלון – אבן סיב. עיצוב : עינב רוסיאנו , צילום : מקס מורון

במידה ונדביק חומרים כבדים על תשתית הגבס יתכן שקיר הגבס יקרוס מעודף משקל. אפילו במידה ונחזק את תשתית הקיר הגבס בחיזוק של הניצבים והמסלולים בצידו האחורי של הקיר עדיין יהיה החשש מהתנתקות הגבס מהקונסטרוקציה האחורית וחשש מקריסת הקיר עקב המשקל.

חיפוי שיש לקיר טלויזיה על ידי האבן האלסטית

חיפוי קיר סלון – שיש אלסטי

לכן בחיפוי קירות סלון או בחיפוי קיר טלויזיה רצוי מאד להשתמש בחומרים דקים שלא שוקלים הרבה ולא יגרמו לעודף משקל על קיר הגבס. הפתרון המושלם הינו האבן הטבעית האלסטית של אבן סיב.

היתרונות הבולטים של חיפוי קיר בסלון של אבן סיב :

1. מוצר טבעי

2.קל במשקל ( שוקל רק 2 ק"ג למטר מרובע )

3.העבודה איתו מאד קלה ומהירה

4.אין לכלוך ואבק מיותר בעבודה

5.שינוע מאד קל

6.מוצר טבעי אלסטי ולא נסדק

7.חיפוי קיר בסלון נמשך רק יום עבודה אחד.

חיפוי קירות בסלון – אבן סיב , עיצוב: עידית אבו , צילום : דקל אבו

מיון אבן על ידי הלקוח

המידות של האבן האלסטי הינם 122/244 , 244/122 והדבר החשוב ביותר הינו מיון האבן על ידי הלקוח , מיכוון שהאבן טבעית אנחנו נבחין בשינוי גוון האבן , אי לכך באבן סיב הוחלט לאפשר ללקוח למיין את האבן לפי טעמו האישי בכדי לבחור את הגוון הייחודי והטבעי שמתאים ומשתלב בעיצוב הסלון האישי שלו. המיון נעשה על ידי פריסה של האריחים על הריצפה ובחירת האבנים המתאימות לפי מרקם הצבע הדרוש ושינוי הגוון של האבן הטבעית.חשוב מאד לציין שמיכוון שמדובר באבן טבעית חשוב מאד למרוח סילר על תשתחת האבן. קיימים 3 סוגי סילרים שגורמים למניעת ספיגות האבן ולהקצנת גוון האבן. סילר כהה ומבריק , סילר כהה ומט , סילר שקוף. הסילרים מיועדים לא רק למנוע חדירת שומנים לאבן אלה גם להקצנת צבע האבן לכהה ורטוב או לכהה ומט.

חיפוי קיר סלון בהדבקה על תשתית של טיח - Siv Stone

חיפוי קיר סלון בהדבקה על טיח על ידי אריחים דקים בעובי 2 מילימטר