חיפוי קיר מטבח

חיפוי קיר מטבח הוא אחד הדרכים הקלות לעדכון ורענון הבית. אבן סיב מייבאת בבלעדיות חיפויים המתאימים למטבח בעלי משמעות גדולה למראה המטבח כולו. קיימים בשוק המון חיפויי מטבח שמאפשרים לחפות את הקיר מעל ארונות המטבח ולתת מראה עיצובי למטבח עצמו. תוכלו לצפות בדוגמאות רבות בגלריה שלנו – כאן

אנשים משקיעים מיטב כספם בכדי לתת למטבח את הייחודיות והיופי הדרוש. באבן סיב מייבאים מגוון רחב של חיפויים לקירות שהייחודיות של החיפויים שהנם דקים במיוחד (עובי 2 מילימטר) וטבעיים. החיפויים הללו הנם למעשה הקליפה של אבן הצפחה שעמידה במים ומאפשרת חיפוי בצורה יעילה וזריזה.

תחזוקת חיפוי קיר מטבח באבן אלסטית

חיפוי מטבח על ידי אבן מחייב אותנו מריחת סילר לשמירה על האבן , תפקיד הסילר הנו להיספג באבן ולא לתת לשום חומר אחר להיספג באבן. במידה ולא נשים סילר האבן עשויה לספוג שמן , קפה ומינרליים חיצוניים . מריחת הסילר מחייבת אותנו בשלוש שכבות של סילר למניעת ספיגות חיצונית. קיימים במלאי כשלושים גווני אבן שמתאימים לחיפוי קיר מטבח. המידות של אריחי האבן הנם 122/61 בעובי 1-2 מילימטר. הפלוס הגדול באריחים של אבן סיב לחיפוי הנו שאין עודף משקל על הקיר ( האבן שוקלת רק 2 ק"ג למטר ) והעבודה לחיפוי קיר המטבח עשויה להסתיים בפחות מיום עבודה אחד , כמו כן מכוון שהאבן טבעית המראה הייחודי ועיצובי במיוחד.

חלודה חיפוי

חיפוי קורטן מעל השיש – אבן סיב

 

 

 

 

 

 

 

 

 

חיפוי אבן סיב

 

 

 

 

 

 

 

חיפוי מטבח הנו פתרון אולטימטיבי בזמן מאד קצר ליצירת מראה עיצובי חדשני. הפחד מספיגות של מים לא קיים מכיוון שהאבן האלסטית של אבן סיב לאחר טיפול בסילר אינה אמורה לספוג מים. יתר הפתרונות לחפוי כגון זכוכית , שיש נחשבים ליקרים הרבה יותר מכיוון שהעבודה להתקין שיש או זכוכית מחייבת סבלות רבה וסרבול בעבודה. העבודה עם האבן האלסטית של אבן סיב לחיפוי נחשבת מאד קלה וביום עבודה אחד אפשרי לסיים מטבח שלם עם החיפוי הטבעי של אבן סיב. חשוב להדגיש שתשתית הקיר חייבת להיות ישרה כגון טיח צבע או גבס , שהתשתית ישרה יישום האבן הטבעית הדקה מאד קל ואינו מצריך טיפול בקיר הישן. תבקשו אך ורק את אבן סיב המקורית.

חיפוי אבן בעובי 2 מילימטר בלבד במטבח מעל השיש – אבן סיב

אבן סיב בחיפוי מטבח מעל השיש

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

חיפוי קיר מטבח בבטון האלסטי של אבן סיב

חיפוי קיר עם בטון - אבן סיב

חיפוי בטון בקיר מטבח ובקיר טלויזיה – אבן סיב