חיפוי קיר מדרגות

חיפוי קיר מדרגות בהדבקה על תשתית קיימת

חיפוי קיר מדרגות באבן האלסטית של אבן סיב נותן מראה טבעי ועיצובי לקיר המדרגות בזמן קצר ביותר ללא צורך בפירוק התשתית הקיימת וללא צורך בעיגון האריחים לקיר. ההדבקה של האריחים של האבן האלסטית הנה רק עם דבק אלסטי חזק במיוחד שמאפשר הדבקה של כ 30 מטר מרובע ביום עבודה אחד. משקל האבן הנו 2 ק"ג למטר בלבד והמידות של האבן הנם 122/61 ס"מ לכן המוצר מתאים לחיפוי קיר מדרגות והעבודה הנה מאד קלה. ראוי לציין שהאבן הנה טבעית לחלוטין ולכן המראה של החיפוי קיר מדרגות יהיה מראה של אבן טבעית ולא משהו יצוק או לא טבעי. בסיום העבודה חשוב למרוח סילר מיוחד שישמור על תשתית האבן מספיגות של חומרים חיצוניים , לסילר יש תפקיד לא רק למנוע ספיגות אלא גם תפקידו להכהות את האבן במידת הצורך שאנחנו רוצים.

קיימים 3 סוגי סילרים באבן סיב שמיועדים חיפוי קיר מדרגות : 1. סילר שקוף 2. סילר כהה מבריק 3. סילר כהה מט.

פתרון מושלם במקום צביעת הקיר כל כמה שנים

המטרה העיקרית בחיפוי קיר מדרגות הנה המניעה של צביעה חוזרת של הקיר כל כמה שנים . קיר המדרגות בעל נטיעה להתלכלך לרוב מנגיעות ידיים , לכן יש צורך לערוך צביעה כל כמה שנים של קיר המדרגות. הפתרון בהדבקה של האבן האלסטית הדקה של אבן סיב גורמת לפתרון אולטימטיבי ואין צורך בצביעת הקיר המדרגות מי זה כל כמה שנים.

אפשרי להדביק את האבן האלסטית על תשתית קיימת כגון טיח , צבע , קרמיקה ועץ דבר שעשוי לחסוך את עבודת הפירוק היקרה של הקיר. כמו כן חיתוך האבן נעשה על ידי דיסק או מסור עץ שמאפשר חיתוך ישר של האבן.

יתרונות ללקוח

חיפוי קיר מדרגות

מכיוון שהאבן מאד דקה לכן מתאפשר שני דברים מאד חשובים ללקוח :

1. לעשות את מיון האבן במחסן של אבן סיב ולבחור את האריחים היפים ביותר והמתאימים בדיוק ללקוח עצמו ( למרות שהאבן טבעית ואינה אחידה )

2. לאחר המיון של האבן הטבעית האלסטית להכניסה מידית לרכבו ולקחת את האבן לביתו ולהתקנה.

שני אלמנטים אלה מאד מאד חשובים מכיוון שמתאפשר לספק את האבן באספקה מיידית ולבחור את המיון הרצוי ללקוח. באבן סיב קיימים מבחר גדול של אבנים אלסטיות לאספקה מידית במלאי.

חיפוי קיר מדרגות באבן 122/61

חיפוי קיר מדרגות עם האבן האלסטית של אבן סיב