חיפוי קיר מאחורי המיטה

חיפוי קיר מאחורי המיטה ביום עבודה אחד בלבד

האבן האלסטית שלנו מתאימה להדבקה על תשתית קיימת ומאד דקה ( רק 2 מילימטר עובי )  ולכן מאד מתאימה להדבקה כחיפוי קיר בחדר שינה. מיכוון שהמשקל של האבן הינו מאד קל אין לנו פחד מהתנתקות האבן מעל ראשנו ולנפילת אבנים.

חיפוי קיר מעל המיטה בחדר שינה

חיפוי קיר בחדר שינה – דגם אריחי עור

יתרונות האבן הדקה :

 1. שוקלת רק 2 ק"ג למטר ולכן אין משקל על הקיר
 2. יישום מהיר וקל
 3. ביום עבודה אחד אפשר לסיים חיפוי קיר בחדר שינה
 4. שינוע אפשרי ברכב פרטי
 5. אין לכלוך בעבודה ואין אבק

סוגי חיפויים המתאימים לחיפוי קיר מאחורי מיטה או ספה

לרוב חיפוי קיר מאחורי המיטה הינו כמות של בין 5 מטר עד 10 מטר מרובע , מיכוון שהכמות יחסית קטנה ההבדלים בין המוצרים הנחשבים יקרים למוצרים שנחשבים זולים אינם גדולים. כמו כן באבן סיב ישנם סוגים שונים של אבנים שמתאימות לחיפוי קיר מעל המיטה בחדר שינה :

 • חיפוי אבן ציפחה
 • חיפוי אריחי עור
 • חיפוי שיש אלסטי
 • חיפוי אבני חול
 • חיפוי אריחי חלודה
 • חיפוי בטון דקורטיבי

חיפוי קיר דקורטיבי מאחורי ספה – אבן סיב , עיצוב עידית אבו , צילום: דקל אבו

ראוי לציין שכל המוצרים של חברתינו הינם מוצרים שמתאימים לחיפוי על תשתית קיימת מיכוון שהעובי של המוצרים הינו 1-2 מילימטר , כמו כן המוצרים אלסטיים ומתאימים לתשתית מעוגלת או עגולה כגון עמודים עגולים , קירות מעוגלים ועוד.

האבן שלנו נותנת אוירה מאד מיוחדת בחדר שינה ואפשר ביום עבודה אחד לסיים עבודת חיפוי מאחורי המיטה בחדר שינה , חשוב מאד לציין שחייבים למרוח חומר הגנה מיוחד על האבן האלסטית שלנו למניעת ספיגות. מיכוון שבחדר שינה לא אמור להיות ספיגות על האבן אנשים רבים מוותרים על מריחת חומר הגנה בחיפוי מאחורי המיטה בחדר השינה.

היתרון הבולט המשמעותי של האבנים האלסטיות בחיפוי קיר מאחורי המיטה הינו שלא נצטרך לאגן את האבן לקיר בעזרת ברגים או רשתות ברזל ואין חשש מנפילת אבנים , הסיבה כמובן עובי האבן הדק שמאפשק לנו לישון בשקט. מיכוון שהאבנים שלנו טבעיות נמליץ למיין את מרקם האבן לפי צרכי הלקוח בהתאם לשינוי גוון האבן הנדרש.

אין ספק שמדובר על עתיד החיפויים במדינת ישראל בתחום העיצוב ואווירת הבית.