חיפוי קיר טלוויזיה

חיפוי קיר טלוויזיה ביום עבודה אחד למראה עיצובי

חיפוי קיר טלוויזיה הנו הטרנד של הקהל הישראלי בשנים האחרונות. הסיבה האמתית הנה ברורה , קיר הטלוויזיה הנו לרוב הקיר המרכזי של הבית ונקרא גם קיר כוח והנו נחשב לבמה המרכזית של הסלון.

שאורחים מגיעים אלינו הביתה מיותר לציין שרוב הם יושבים מול קיר הטלוויזיה , אי לכך חיפוי קיר טלוויזיה דקורטיבי נהפך לטרנד חם של ממש בשנים האחרונות.

יש כמה סוגים של חיפוי קיר טלוויזיה פופולריים :

1. בריקים

2. אבן אלסטית

3. זכוכית

4. טפט

5. פורצלן

6. עץ

אבן סיב מייבאת את המוצר המהפכני לחיפוי קיר טלוויזיה שנקרא האבן הטבעית האלסטית. היתרונות של האבן האלסטית הטבעית הנם : האבן טבעית במראה עיצובי , קל מאד במשקל ומתאימה לכל תשתית חלקה , קיימים כמה סוגים של אבנים אלסטיות במלאי שמתאימים לחיפוי קיר טלוויזיה  :

  1. אבן אלסטית טבעית צפחה
  2. אבן אלסטית טבעית אבן חול
  3. אבן אלסטית טבעית שיש
  4. אריחי עור טבעיים
  5. בריקים אלסטיים דקים

האבן מתאימה להדבקה גם על קירות גבס , השינוע האבן מאד קל ואפשר לקחת את האבן ברכב פרטי . העבודה עם האבן מאד מהירה וקלה , אין לכלוך ואבק בחיתוך האבן כשם שיש אבק ולכלוך בעבודה עם אבן או בריקים.

חיפוי קיר טלוויזיה דקורטיבי באבן אלסטית של אבן סיב עיצוב שגית בר חן

הדבקה קלה עם דבק אלסטי

מידות האבן הנם 122/61 או 244/122 ומאפשרים למעשה להדביק עם דבק אלסטי מיוחד את האבן על כל תשתית חלקה וישרה כולל חיפוי גרם מדרגות. למעשה ההדבקה נעשית כמו טפט אך האבן אינה נייר כדוגמת הטפט , האבן הנה הקליפה של הסלע הטבעי ולכן שוקלת רק 2 ק"ג למטר מרובע בלבד.

חיפוי קיר טלויזיה בסלון

חיפוי קיר טלוויזיה – אבן סיב. עיצוב אפרת רז

חשוב מאד להדגיש שבכל חיפוי של אבן טבעית חייבים למרוח שכבת הגנה על האבן . מטרת שכבת ההגנה הנה למנוע חדירות שמנים שיספגו באבן ויגרמו להכתמת האבן. בקירות טלוויזיה אומנם עניין הסילר פחות משמעותי מכיוון שפחות קירות אלה כסופים למגע עם שמנים אך ההמלצה שלנו למרות זאת למרוח סילר בכדי להגן על תשתית האבן מכתמים.

קיר טלויזיה עם אבן סיב . עיצוב שגית בר חן

באבן סיב קיים מגוון רחב של אבנים שמתאימות לחיפוי לקיר טלוויזיה , מכיוון שמדובר באבנים טבעיות אנחנו מאפשרים מיון של אבן אבן בכדי לאפשר ללקוח לבחור את המרקם המתאים לו. המיון נעשה על ידי פריסה של האבנים הדקות על הרצפה והלקוח בוחר את האבנים שנראות היפות והמתאימות ביותר. לאחר מיון האבנים הלקוח יכול לקחת את האבן ישר לרכבו הפרטי ולנסוע עם האבן הביתה.