חיפוי קירות מעל השיש

חיפוי קירות מעל השיש הנו אחד המוצרים הכי פופולריים ונרכשים ביותר קיימים סוגים שונים של חיפויי קירות מעל השיש. אבן סיב משווקת את האבן האלסטית שמתאימה לחיפוי קירות מעל השיש . היתרונות הבולטים של האבן האלסטית שלנו מעל השיש הנם רבים : האבן שוקלת רק 2 ק"ג למטר , העבודה קלה וזריזה ללא אבק , האבן טבעית נותנת מראה עיצובי , השינוע של האבן קל ואפשק לאסוף אותה באוטו פרטי , החיתוך של האבן מאד פשוט וקל.

חלודה

חיפוי חלודה מעל השיש – אבן סיב

 

 

 

 

 

 

 

 

 

חיפוי מעל השיש מצריך מריחת סילר טוב בכדי למנוע חדירת שמנים וכתמים למרקם האבן , קיימים 3 סוגי סילרים : סילר כהה ומט , סילר כהה ומבריק , סילר שקוף. הסילר הכהה והמבריק גורם לאבן לשנות את מרקם האבן למרקם כהה ומבריק אך מונע חדירת מים ונוזלים נוספים העשויים ליצור כתמים באבן. הסילר השקוף הנו הפופולרי ביותר ואינו משנה את צבעה של האבן כלל ולכן נקראה סילר שקוף. בסילר השקוף חייבים למרוח 3 שכבות של סילר עם המתנה של 20 דקות כל שכבה ובכך נוצר שכבת מגן על האבן האלסטית שמונעת חדירות של שמן , קפה , מים ואינה משנה את צבע האבן כלל.

אבן סיב עמידה מאד לתנאי מטבח ולכלוך ואפשר לנקות אותה בנקל , אין צורך בחומרי ניקוי מיוחדים בכדי לנקות את אבן סיב . אפשר בעזרת מטלית יבשה לנקות את האבן.אי לכך האבן מתאימה מאד לחיפוי מטבח ומאפשרת עבודה כמעט רגילה ללא צורך בהגנה מיוחדת מלבד הסילר שצויין מקודם.כמו כן רצוי שתבקשו תמיד את אבן סיב המקורית.

פתרונות לחיפוי קירות מעל השיש

 

חיפוי אבן בעובי 2 מילימטר בלבד במטבח מעל השיש – אבן סיב

שיש שחור במטבח עובי 2 מילימטר בלבד - אבן סיב

חיפוי קירות מעל השיש עם אבן סיב דגם נירו מרקווינה.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

הפתרונות הנוספים בשוק הישראלי לחפוי קירות הנם : זכוכית , בריקים , שיש שממשיך את השיש מעל הארון מטבח , פורצלן ועץ.מכיוון שהאבן הנה טבעית מתאפשר למיין את האבן במחסן של אבן סיב בכדי לקבל את המראה עיצובי שאנחנו מבקשים לקבל.

חיפוי קיר אוניקס עובי 2 מילימטר מעל השיש – אבן סיב

חיפוי קיר מטבח עם שיש אלסטי – אבן סיב