בריקים לבנים

בריקים לבנים מוצר פופולרי בשוק הישראלי

בריקים לבנים לחיפוי חוץ ופנים ל וילות ובניינים חדשים , ה בריקים לבנים במראה קלסי ישר מהמלאי ורק בעובי 2 מילימטר. קיימים מגוון גדול מאד של בריקים בשוק הישראלי אך בריקים הלבנים הנם הפופולרי ביותר , הצבע הלבן צבע שבדרך כלל מתאים לכל עיצוב ויותר ויותר מעצבי פנים ואדריכלים נוהגים להשתמש בו.

המגבלה היחידה של ה בריקים הלבנים הנם שהצבע הלבן עשוי להתלכלך במהלך הזמן לכן חייבים לחיפוי חוץ למרוח סילר או לכה שתגן על האבן מלכלוך וכתמים. ה בריקים הלבנים של אבן סיב מגיעים במידות 25/7 כל בריק דבוק על רשת שיוצרת פלטה בגודל של 105/46 מבריקים גמישים אלסטיים דבוקים על רשת , הדבר היחיד שנשאר זה להדביק בעזרת דבק 602 של חברת תרמוקיר את היחידה השלמה של ה בריקים ( חצי מטר מרובע ) אל הקיר. העבודה מאד קלה מכיוון שבריקים הלבנים מגיעים רק בעובי של 3 מילימטר ומאפשרים עבודה קלה וזריזה ללא משקל עודף על הקירות. כמו כן ה בריקים הלבנים אלסטיים לכן אפשר לחפות קירות של 90 מעלות ללא חיבור או חיתוך באבן , דבר זה נותן לנו את האפשרות לראות בריק פינה שלם ללא חיבור או חיתוך באבן.

טיפול ב בריקים לבנים

אנחנו ממליצים בסיום העבודה למרוח לקה אקרילית על בסיס מים על ה בריקים הלבנים בכדי לשמור על הבריק מפני לכלוך וספיגות של חומרים חיצוניים. ה בריקים עמידים לתנאי חוץ כמו כן עמידים במים. יתרונות הבולטים של ה בריקים הלבנים של חברתנו שאפשר ליישם כ 30-40 מטר בריקים לבנים ביום עבודה אחד מכיוון שבריקים קלים במשקל כמו כן חצי מטר מרובע כל פלטה של בריקים שמאפשרת עבודה הרבה יותר קלה מאשר יישום של בריק בריק אחד ואחד בנפרד.

ה בריקים הלבנים שלנו מתאימים לחיפוי חוץ של חומות ווילות , חיפוי חוץ של וילות , חיפוי חוץ של בניינים , חיפוי קירות בתוך הבית ועוד. היתרון הגדול ביותר של ה בריקים הלבנים של חברתנו שהמוצר במחיר ידידותי לכל כיס והעבודה הרבה יותר זולה מבריקים רגילים. יש לנו מבחר גדול של בריקים בצבעים שונים אך ללא ספק ה בריקים הלבנים הנם המוצר הפופולרי ביותר והנמכר ביותר.

לגבי בריקים עתיקים היכנסו לאתר אבן סיב http://www.sivstone.co.il

 

בריקים לבנים

בריקים לבנים לחיפוי