חלודה בקירות לוביחלודהחלודהקורטן בעובי 2 מילימטר בסלון

 

רול חלודה ניתן להשיג את האבן במידות 122\61 ס"מ ובמידה של 300/100 (2 מילימטר עובי) , באבן סיב יש דגמי חלודה רבים , הייחודיות של אבן החלודה באבן סיב הנה שהמוצר הנו רק בעובי 2 מילימטר ונעשה בעבודת יד וגם עמידה לתנאי חוץ כגון מים וחום ולכן קל מאד בעבודה , המשקל על הקיר אינו גורם משמעותי שצריך לקחת בחשבון.

אין צורך בעיגון לקיר

במידה ואנחנו בוחרים אבן טבעית לחיפוי אנו חייבים לעגן את האבן בצורה טובה מכיוון שהמשקל הנו פקטור משמעותי ונפילת אחת האבנים עשויה להיות מפגע בטיחותי שעשוי לגרום נזק בלתי הפיך. באבן האלסטית של אבן סיב החשש מהתנתקות הנו קטן במיוחד עקב המשקל הקל של האבן ( 2 ק"ג למטר מרובע ) .האבן האלסטית דגם חלודה הנה מוצר שנעשה בעבודת יד , כמו כן עמיד במים ומתאים גם לחיפוי קירות בתוך הבית וגם לחיפוי קירות מחוץ לבית , כמו כן המוצר מתאים לחיפוי דלתות חוץ .חיפוי החלודה נחשב לטרנד גדול אצל קהל האדריכלים והמעצבים וגורם לשינוי מראה עיצובי בזמן מאד קצר , אפשרי להדביק ביום עבודה כ 35 מטר ביום שאבן טבעית רגילה בעובי 2 ס"מ אפשר לחפות עד 15 מטר ביום עבודה.

חיפוי רול חלודה נפוץ מאד בבתי קפה , מסעדות , דירות יוקרה , משרדי יוקרה , קירות סלון ומאפשר לנו ליצור את ההתקרבות לטבע ולמוצרים הטבעיים שיד האדם לא יצר אותם , חיפוי החלודה נקרא גם קורטן ולרוב הנו בצבעי אדום כתום.אין ספק שחיפוי קיר חלודה מוסיף את העיצוב הדרוש בכדי לגרום לקיר שלנו אפקט עיצובי ממשי לכן הדרך הטובה ביותר הנה להשתמש באבן האלסטית של אבן סיב. החיפוי חלודה אף יכול להיות מתאים לחיפוי עמודים עגולים מכיוון שחיפוי החלודה שלנו הנו גם אלסטי וגמיש ואפשר בקלות לחפות אתו גם עמודים עגולים.בסיום העבודה עם חיפוי החלודה חייבים למרוח סילר , קיימים 2 סוגים של סילרים , האחד סילר מבריק והשני סילר מט , תפקיד הסילר הנו מעכב ספיגות של חומרים חיצוניים ועשוי לעזור לאבן האלסטית לא לספוג כתמים או מוצרים חיצוניים. הסילר המט לא משנה את מראה האבן כלל ובניגוד לו הסילר המבריק גורם לאבן להיות הרבה יותר כהה וגם מבריקה.